Kontakt:  +421 914 237 173|sliacky@realityfischer.sk

Rodinný dom - chalupa na Donovaloch

Naspäť Donovaly 908 m²
450 000 €

Trojpodlažný rodinný dom (chalupa) sa nachádza v tichej časti obce Donovaly - Nová Hola v blízkosti lyžiarskej zjazdovky a bobovej dráhy na pozemku o výmere 908 m2.

Jedná sa o dvoj-dom s dvoma samostatnými vstupmi so spoločným balkónom po celej šírke domu, ktoré delí jedna stena. Každý dom má samostatné elektrické, vodovodné a kanalizačné pripojenie, samostatný satelit a zabezpečovací systém, ktorý je napojený na lokálnu bezpečnostnú službu. V dome je podlahové kúrenie ale aj kachľové kúrenie v obývačke a elektrické konvektory.

Dispozičné riešenie:

Prízemie: Vstupná hala s talianskym nábytkom, ladené s obývačkou. Malé WC s umývadlom. Vstup do obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou a t.j. kuchynská časť, jedálenská časť, obývačka a východ na spojenú terasu. Kuchyňa s kompletným vybavením na elektriku. ( elektrická keramická platňa, rúra, chladnička, umývačka riadu, všetko zabudované do linky tvaru U.

Suterén: Kúpeľňa s WC a s bidetom, sprchovacím kútom, spoločenská miestnosť a sauna. Výstup do záhrady.

Poschodie: Dve spálne a jedna kúpeľňa s WC, bidetom, umývadlom a sprchovacím kútom. Zohrievanie vody elektrickým prietokovým ohrievačom.

Druhá polka domu podobne zariadená, ale v suteréne namiesto sauny sú 3 postele.

K dvoj-domu patrí spoločná dreváreň – drevený záhradný dom, a altánok na grilovanie.
Napíšte nám

Moment...