Kontakt:  +421 914 237 173|sliacky@realityfischer.sk

Rekreačný mobilný domček

Naspäť Ružomberok 44 m²
41 550 €

Jedná sa o novostavbu nízkoenergetického mobilného domu, na celoročné užívanie s podlahovou plochou od 15 m2 do 44 m2 vyrábané spoločnosťou FISCHER & PARTNERS s.r.o., ktorá je najväčší výrobca mobilných domov na Slovensku.

Domy sú vyrábané podľa Európskej normy EN STN 1647 na mieru a požiadavku podľa klienta.

Prispôsobiť sa dá samotný rozmer domu, tvar strechy (sedlová, pultová), veľkosť a umiestnenie okien, dispozícia domu s ohľadom na jeho plánované využitie (počet a veľkosť spální, kuchyne...) ako aj vybavenie kuchyne a kúpeľne. Zákazník si sám vyberie materiálové prevedenie, vonkajšie a vnútorné obklady stien a podláh, dvere, zárubne, svietidlá. Od jednoduchého prevedenia až po najmodernejšie vybavenie a najluxusnejšie zariadenie.

Kúrenie v dome je riešené technológiou Heathflow:

Heatflow je celoplošná patentovaná infra fólia tvoriaca vykurovací systém, ktorý zásadne prekonáva ostatné druhy vykurovania. Heatflow vytvára systém vykurovania s najvyšším komfortom, stálou tepelnou pohodou, veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi, rýchlou dobou rozkúrenia, presnou reguláciou a mnohoročnou životnosťou s absolútne bezúdržbovou a bezporuchovou prevádzkou.

Tento moderný mobilný domček poskytuje celoročné pohodlné a komfortné užívanie.

V cene je zahrnuté dovoz v rámci celého Slovenska, osadenie domu ako aj napojenie všetkých inžinierskych sietí.


Napíšte nám

Moment...