Kontakt:  +421 914 237 173|sliacky@realityfischer.sk

Apartmány v Demänovej

Naspäť Liptovský Mikuláš 34 m²
94 800 €

Apartmány Via Jasná sa nachádzajú v Demänovej, priamo pri hlavnom ťahu do Demänovskej Doliny a najväčšieho slovenského lyžiarskeho strediska Jasná. Dve 3 - podlažné budovy vytvárajú uzavretý komplex, ktorý svojim návštevníkom poskytuje komplexné zázemie a kvalitné služby. Súčasťou areálu je reštaurácia s letnou záhradou a s terasou, útulný wellness, herňa s biliardovými a stolnotenisovými stolmi, kongresová sála, detský kútik, zázemie s úložným priestorom na lyže aj bicykle, detské ihrisko a parkovacie plochy.

K dispozícii je posledných 5 kompletne zariadených a vybavených 1 izbových apartmánov o výmere 34,19 m2.

Apartmány sú okrem súkromného využitia vhodné aj ako investičná príležitosť. Rozrastajúca sa Demänovská Dolina so svojimi jaskyňami aj lyžiarske stredisko Jasná s letnou aj zimnou prevádzkou umožňujú okamžitý výnos z prenájmu aj zhodnocovanie investície samotnej nehnuteľnosti.

Poloha komplexu na vstupnej bráne do Nízkych Tatier umožňuje výbornú dostupnosť do Jasnej, kam celú zimu premáva skibus, ktorého zastávka je vzdialená len minútu chôdze. Zároveň si areál zachováva výhody dostupnosti na diaľnicu D1 a tým otvára návštevníkom cestu nie len po celom Liptove, ale aj priamo do Vysokých Tatier (50 km). Centrum Liptovského Mikuláša je vzdialené len 4 km, najväčší liptovský aquapark Tatralandia s množstvom letných aj zimných atrakcií sa nachádza len o 3 km ďalej.


Napíšte nám

Moment...