Kontakt:  +421 914 237 173|sliacky@realityfischer.sk

Rodinný dom v Liptovskej Ondrašovej

Naspäť Liptovský Mikuláš 345 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v prebiehajúcej rekonštrukcii nachádzajúci sa v zastavanej mestskej časti Liptovská Ondrašová na pozemku o výmere 327 m2. K pozemku prislúcha aj parcela v radovej garáži

 o výmere 18 m2 určená na výstavbu garáže. Dom je 2 podlažný, celopodpivničený. V dome je upravená dispozícia, sú vymenené okná za plastové sedemkomorové trojsklá + hliníkové vchodové dvere, kompletne nové rozvody vody, kanalizácie, ústredného kúrenia a elektriky (nová el. 

prípojka na hranici pozemku). Na hranici pozemku sa nachádza plynová prípojka a taktiež je možné napojiť dom na opticky internet. Dom nebol nikdy skolaudovaný a mierne sa líši od pôvodnej projektovej dokumentácie preto je nutné dať vypracovať novú projektovú dokumentáciu rekonštrukcie.

Dispozične je dom riešený:

I. Nadzemné podlažie (58,16 m2)- vstupná chodba, chodba so schodiskom, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývacia izba s jedálňou s východom na terasu.

II. Nadzemné podlažie (56,43 m2)– chodba so schodiskom, kúpeľňa s WC, spálňa so šatníkom a dve samostatné nepriechodné izby Pivnica (52,06 m2) - chodba so schodiskom, komora, práčovňa, technická miestnosť a dve samostatné nepriechodné miestnosti.

Bližšie informácie vám poskytneme v RK.Napíšte nám

Moment...