Kontakt:  +421 914 237 173|sliacky@realityfischer.sk

Novostavba polyfunkčného domu v centre mesta

Naspäť Ružomberok 199 m²
dohodou

Novostavba polyfunkčného domu z roku 2012 sa nachádza na rohu plánovanej blokovej zástavby polyfunkčných domov na rohu Mostovej ulice a námestia Š. N. Hýroša v centre mesta. Štvorpodlažný polyfunkčný objekt s výťahom je stojí na pozemku o výmere 199 m2, ktorý je celý zastavaný.

Na prvom podlaží na úrovni terénu s bezbariérovým prístupom a terasou sa nachádzajú priestory, ktoré boli dlhodobo využívané ako cukráreň. Vhodné sú ako reštaurácia, kaviareň, či obchod s vlastným zázemím. Na prvom poschodí sa nachádzajú kancelárske priestory, ktoré je možné využívať vcelku alebo samostatne ako 2 prevádzky, každú s vlastným zázemím (kuchynka, WC).

Tretie a štvrté poschodie tvoria veľkometrážne luxusné 3 izbové byty. Dispozične sú riešené ako otvorený priestor kuchyne s obývačkou, 2 kúpeľňami a 2 samostatnými izbami a balkónmi. Horný byt je vybavený krbom.

Priestranná strecha môže slúžiť ako terasa s krásnym výhľadom na mesto. Nachádza sa tu výťahová šachta s technickou miestnosťou, ktorá slúži najmä na energetickú obsluhu budovy. Primárnym zdrojom energie na ohrev vody do podlahového kúrenia v celej budove sú solárne panely. V prípade nedostatku slnečného žiarenia ich automaticky zastúpi tepelné čerpadlo doplnené záložným plynovým ohrevom.

Celá budova je podpivničená. Tvoria ju skladové priestory, strojovňa a garážový výťah.


Podrobnejšie informácie k nehnuteľnosti Vám radi poskytneme priamo v RK.


Napíšte nám

Moment...