Kontakt:  +421 914 237 173|sliacky@realityfischer.sk

Apartmány na Donovaloch

Naspäť Donovaly 56 m²
110 000 €

UNIPHARMA apartments sú súčasťou luxusného komplexu Hotela Residence**** Donovaly. Apartmány sa nachádzajú priamo v centre vyhľadávaného lyžiarskeho strediska, ktoré svojou polohou, vybavenosťou a kvalitou patrí medzi najlepšie na Slovensku. Okolité pohoria poskytujú priestor pre kvalitnú zimnú i letnú rekreáciu. Donovaly sú známe svojimi lyžiarskymi svahmi so zasnežovanými zjazdovkami pre začiatočníkov aj pre náročných. Na svoje si prídu rovnako milovníci bežeckého lyžovania. V lete sú ideálnym miestom na prechádzky či vysokohorskú turistiku. Mnohých ľudí lákajú aj bobová dráha, lezecká stena alebo rozprávkové Habakuky.

K dispozícii sú jedno a dvojspálňové apartmány s výmerami 56 až 100 m². Podľa preferencií si klient má možnosť vybrať veľkosť, orientáciu na svetové strany, poschodie aj samotné vybavenie a zariadenie. Ponúkané apartmány majú slnečné balkóny, ktoré poskytujú výhľady do okolitej prírody. Všetky typy apartmánov je možné získať kompletne zariadené a vybavené, pripravené na blížiacu sa lyžiarsku sezónu. Tí, ktorí uprednostňujú svoj vlastný štýl, si môžu vybrať byt bez zariadenia, resp. holobyt, ktorý dáva priestor na úpravu na mieru. Rovnako si možno vybrať apartmán s krbom.

Naozaj výnimočný je štvorspálňový mezonetový apartmán s krbom a balkónom, nachádzajúci sa na 7. poschodí. Ku každej spálni prislúcha vlastná kúpeľňa. Ide o holobyt o výmere 147 m², ktorý je možné dokončiť na mieru.

Ku každému apartmánu možno zakúpiť samostatnú garáž vybavenú diaľkovým otváraním brán v suteréne objektu.

Vlastníkom apartmánov sú k dispozícii exkluzívne služby Hotela Residence****. V Hoteli sa nachádza wellness, saunový svet aj kvalitne vybavené  fitness centrum. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia či obchodní partneri. Štýlové reštaurácie Grand restaurant a Diamond Hill s kvalitnou kuchyňou a výborne zásobenou vinotékou uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.


Napíšte nám

Moment...